Панельна дискусія «COVID vs EDUCATION»26 Квітня 2021р.

20 квітня 2021 року в рамках IV International Scientific Congress SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021 відбулася панельна дискусія, у якій взяли участь 26 студентів і викладачів з України, Узбекистану та Казахстану. Цей захід  став продовженням започаткованого КНЕУ міжкультурного проєкту, актуалізованого глобальною пандемією (перша зустріч на дискусійній платформі відбулася у грудні з представниками університетів Грузії). Модератори: Ірина КулагаОлена Ткаченко, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Цього разу до цікавого та прагматичного обговорення долучилися Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Ташкентський філіал університету імені М.Ломоносова (Ташкент, Республіка Узбекистан), Євразійський технологічний університет (Алмати, Республіка Казахстан), Кокшетауський університет імені Абая Мирзахметова (Кокшетау, Республіка Казахстан).

Уже більше року світ живе в стані невизначеності та постійних викликів, водночас набуваючи досвід у різних сферах, пов’язаних із повсякденним життям, освітою, соціальною взаємодією і творчістю. Учасники представили три стендові доповіді (Роза Гаунутдінова, команда КНЕУ, Катерина Ісмагілова), які деталізували заявлену проблематику та стали активним поштовхом для вдумливої дискусії між молодими та дорослими дослідниками (Жанна Мухамедьярова). Окрема подяка нашим давнім друзям (Олені Андроновій) і новим партнерам – Айнур Байтелесовій, віце-президенту Асоціації університетів країн Шовкового Шляху. Чекаємо на нові успішні наукові та навчальні дослідницькі проєкти!