Психологія допомагає зрозуміти себе та іншого23 Квітня 2019р.

З нагоди Всеукраїнського дня психолога, який відзначається 23 квітня,  кафедра педагогіки та психології факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ підготувала майстер-класи та провела круглий стіл.

Автор та ведуча програми і психотерапевтичної групи «Доньки-матері» Олена Бернацька  провела майстер-класз арт-терапії, запропонувавши пограти в метафоричні карти із зображенням різних парасольок. «Від чого вони можуть захищати, як знадобляться?»  – запитала вона. – Можете давати свої поради іншим, але головне – доброзичливо та приязно».

Старший науковий співробітник Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України Людмила Гребінь розповіла про сновидіння наяву або психоаналіз за допомогою образів.  «Найчастіше в уяві виникають квіти, дерева, луки, струмки, будинки, - зазначила психолог. –А що б уявили ви? Намалюйте!».

Рольовий набір  людини та як  зрозуміти іншого в його ролі дослідила реєстровий психотерапевт Української спілки психотерапевтів Олена Нестеренко. Студенти також отримали корисні поради з подолання стресу, психологічної травми. Окремий майстер-клас присвячено здоровому способу життя, складовою якого на 70% є правильне харчування.  Під час круглого  столу  «Психологічні впливи в суспільстві»  обговорено технології маніпулювання свідомістю.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія  Рогачова (фото)