Турнір «Що? Де? Коли?» у КНЕУ26 Квітня 2019р.

Страховий клуб кафедри страхування КНЕУ 25 квітня провів Восьмий щорічний благодійний інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» з  питаннями  від Бориса Бурди.

Старший викладач кафедри страхування Володимир Веретнов побажав усім отримати задоволення від гри, вдалих відповідей на складні і в той же час цікаві питання. Про  історію клубу розповів голова, студент факультету фінансів Максим Скідан. Напередодні Великодня він запропонував гравцям зробити благодійні внески для  підшефного дитячого будинку.

В турнірі взяли участь 9 команд: 6 команд  викладачів, випускників та практиків страхування та бізнесу та 3 команди студентів КНЕУ.  В студентській лізі перемогу здобула команда «Чорні пантери»  сьомої  групи факультету фінансів,  в бізнес-лізі -  команда «Літо назавжди» (капітан Вадим Томашевський) випускників МІМ Київ – саме вони розпочали гру в університеті у 2012 році.

Учасниками шістьох ігор також були  команди «Страхолюди»  «WorldStuff» (капітани Вячеслав Черняховський, Віталій Міхайлов),  команди «МІБ» та «Сьоме Небо» (Олександр Сергієнко, Олег Усов).  Учасниками  турніру є випускники минулих років програми «Страховий менеджмент» Олег Усов (викладач кафедри страхування), Олександр Чех, Дмитро Гаманков,  команда «Фенікс» (капітан Кирило Кравченко, перший віце-президент нашого клубу, випускник факультету маркетингу), які працюють в провідних страхових компаніях України. Ще дві студентські команди були представлені  збірною  клубу «Синдикат» (Максим Скідан) та командою  студентів ФФ «Роботяги» .

Традиційно гра складалась з 2 турів по  12 запитань. Тематика  пов’язана з управлінням ризиками. Ведучий гри Володимир Веретнов запропонував три музичних питання, виконавши під гітару переробки відомих пісень з пропущеним словом,  яке  потрібно було вгадати.

Переможці отримали призи від профкому студентів і аспірантів, а також від профкому викладачів і співробітників КНЕУ. Менеджер по просуванню Ігор Волобуєв  мережі «Просто Перукарня» подарував  сертифікати.

Старший викладач кафедри страхування  КНЕУ Володимир Веретнов

Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія  Рогачова (фото)