У КНЕУ визначили найінтелектуальніший факультет06 Квітня 2018р.

2 квітня у КНЕУ було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли? Битва факультетів», яку було організовано САР ФЕтаУ на чолі з Євгенієм НОТЕВСЬКИМ та інтелектуальним клубом «iGame» за сприяння його голови – Ярослава ПОТАПЕНКА.

Учасниками були студенти різних факультетів, а саме: міжнародної економіки і менеджменту, економіки та управління, маркетингу, управління персоналом, соціології та психології, а також Інституту інформаційних технологій в економіці та юридичного інституту.

Гра проводилася за такою схемою: дев’ять команд («Фотурбо», «Один крабик у полі», «Голландський вітер», «Дегенератори ідей», «Діти маминої подруги», «Три сокири», «Ромашки», «Свідки ФІСІту») – два тури – один переможець.

По завершенні першого туру результати були такими:

«Фотурбо» – 8 балів; «Один крабик у полі» – 7; «Голландський вітер» – 7; «Дегенератори ідей» – 7; «Діти маминої подруги» – 6; «Три сокири» – 6; «Ромашки» – 5 та «Свідки ФІСІту» отримали 4 бали.

Атмосфера заходу та чітка організація ще більше сприяли інтелектуальній роботі гравців. Прозоре ведення гри не викликало жодних заперечень. Інтрига трималася до останнього, адже завдяки високому рівню ерудиції та логічному мисленню учасників було досить важко виявити фаворита.

Усі боролися за звання «Найінтелектуальнішого факультету» КНЕУ. Кожен намагався допомогти своїй команді словом, асоціацією, а іноді навіть і жестом. Після проведення другого туру було отримано такий результат: «Фотурбо» набрало 5 балів,  «Дегенератори ідей» – 4, «Голландський вітер» – 4 та «Один крабик у полі» – 1.

Отже, переможцем стала команда факультету МЕіМ – «Фотурбо». Голова САР ФЕтаУ Євгеній НОТЕВСЬКИЙ привітав усіх учасників, побажав не зупинятися на досягнутому та нагородив інтелектуалів пам’ятним перехідним кубком і сертифікатами.

Подібні заходи є дуже корисними та необхідними для молоді, адже завдяки цьому ми спостерігаємо активний розвиток потенціалу нашої країни, нашого світлого майбутнього…

Яна ЧЕРГИНЕЦЬ,
Член колегії САР ФЕтаУ,
студентка 1 курсу факультету маркетингу.