Меморандум про співробітництво щодо вдосконалення стратегії розвитку України23 Червня 2021р.

КНЕУ продовжує активну співпрацю щодо вдосконалення стратегії розвитку нашої держави.
Так, 18 червня 2021 року на базі Києво-Могилянської академії відбулося підписання МЕМОРАНДУМУ про співробітництво для розроблення й реалізації системи стратегічних і тактичних рішень для України між Комітетом Верховної Ради України з питань економічного розвитку, провідними ЗВО, а саме: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Український католицький університет, Києво-Могилянська академія, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Острозька академія, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського та інші. Також до співпраці долучилися громадські організації, зокрема Інститут розвитку інновацій ІНТЕНС, Національний інститут стратегічних досліджень, Центр політико-правових реформ, а також ДП "Укрпромзовнішекспертиза". Сьогодні до провідного економічного університету країни завітали Олександра Гуменна (в.о. президента НаУКМА), Сергій Тарута (перший заступник голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, керівник робочої групи "Україна 2030", народний депутат України), разом з якими Дмитро Лук'яненко, Лариса Антонюк та інші провідні вчені декілька років тому активно працювали над створенням "Доктрини збалансованого розвитку" у проєкті "Україна 2030". Цей проєкт об'єднав спільноту українських науковців, які досліджують питання геополітичного, геоекономічного та геокультурного розвитку в провідних університетах нашої держави.

КНЕУ щиро вітає подібну співпрацю, що забезпечує реалізацію потужних ініціатив, так потрібних Україні!