Відкрита лекція на тему: «Валютні аукціони: теоретичні засади та світовий досвід застосування в умовах врегулювання кризових ситуацій в економіці»26 Грудня 2014р.

23 грудня 2014 року об 14.40 за ініціативи кафедри менеджменту банківської діяльності та спільно з ТОВ «ПЕРШЕ МІЖНАРОДНЕ ФІНАНСОВЕ АГЕНТСВО» відбулась відкрита лекція на тему «Валютні аукціони: теоретичні засади та світовий досвід застосування в умовах врегулювання кризових ситуацій в економіці»   для студентів 5 курсу кредитно-економічного факультету.

Лекція мала на меті висвітлення таких питань, як:

• загальні поняття щодо визначення типів аукціонів, їх основних характеристик та механізмів функціонування;
  • дослідження досвіду використання валютних аукціонів з метою стабілізації валютного ринку в Болівії;
  • висвітлення основних рис застосування Голландських валютних аукціонів у Гані з метою об’єднання валютних курсів офіційного та неофіційного ринків;
  • досвід використання центральним банком Бразилії альтернативних фінансових інструментів (DNDF) при проведенні політики стабілізації коливань валютного ринку в країні;
  • сучасній досвід України при проведенні Національним банком аукціонів задля стабілізації курсу національної валюти.

Тож, захід мав на меті познайомити слухачів з сучасними механізмами застосування валютних аукціонів при врегулюванні кризових явищ в економіках країн, що розвиваються та визначити основні напрямки застосування світового досвіду в сучасних реаліях українського середовища.

Лектор заходу Дудник Олена - представник ПМФА, поділилась передовим досвідом з студентами факультету у галузі валютних аукціонів, надала змістовні відповіді на питання студентів щодо реалій валютного ринку України в умовах сьогодення.

Від імені студентів факультету та професорсько-викладацького складу кафедри хочемо подякувати Дудник Олені за чудову відкриту лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю.