Вчимося у своїх Героїв!22 Лютого 2019р.

У стінах ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» 19 лютого відбулась зустріч студентів із Героєм України, радником Міністра інформаційної політики України Володимиром Жемчуговим.

Зустріч було організовано за сприяння Міністерства інформаційної політики України кафедрою політичних технологій та Інститутом історії українського суспільства. Від імені Міністерства студентам було представлено фільм «Бранці Кремля», присвячений нашим співвітчизникам, котрі перебувають у заручниках у Російській Федерації і на території тимчасово окупованого Криму.

Міністерство інформаційної політики представляв Олександр Кантур.

Володимир Жемчуговлюдина-легенда, котра була звичайним громадянином України, підприємцем… допоки не розпочалась збройна агресія Росії на Донбасі! В. Жемчугов став організатором опору окупантам і їхнім  поплічникам у своєму рідному місті – Красний Луч Луганської області. Зазнав важких поранень і потрапив у полон. Згодом Україна його повернула, обмінявши на двох полонених колаборантів.

Володимир Жемчугов розповів студентам свою історію боротьби і відповів на запитання. Зустріч була цікавою як для гостя, так і для студентів.

Від Міністерства інформаційної політики студенти отримали літературу і диски з фільмом «Бранці Кремля».

Інформаційну підтримку надав телеканал UA.

Наш навчальний заклад свідомий своєї соціальної місії – виховання студентів патріотами держави! Тому й надалі будемо продовжувати традицію організації зустрічей студентів із співвітчизниками, які вибороли в нерівних боях Незалежність України!