Волонтерська діяльність студентської команди Enactus та Юридичної клініки ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»03 Лютого 2015р.

12 та 19 грудня 2015 року команда Enactus Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відвідала дитячий будинок в м. Городня, та притулок для неповнолітніх дітей №1 Деснянського району в м. Києві. Городнянській ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів наші студенти та викладачі допомагають вже не перший рік. Ми відвезли дітям деякі необхідні засоби гігієни та, звісно, не забули пригостити їх смачним печивом і фруктами.

Наставник команди Enactus КНЕУ Антонюк Лариса Леонтіївна та керівник Юридичної клініки «Соціальна справедливість» КНЕУ Коломієць-Людвіг Євгенія Павлівна разом зі студенткою 4 курсу юридичного факультету Колесовою Катериною провели зустріч із старшими вихованцями дитячого будинку на тему «Особливості  вступної кампанії 2015 р.». Потенційних абітурієнтів ознайомили з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання, порядком обрахування прохідного балу тощо. Команда подарувала дітям нові підручники для підготовки до ЗНО з математики, що були придбані на кошти викладачів кафедри вищої математики факультету маркетингу КНЕУ, яким старшокласники висловили особливу подяку.

А для молодших учнів члени нашої команди влаштували інтерактивний урок з англійської мови у вигляді традиційного британського чаювання. В процесі гри діти вивчили декілька нових слів та дізнались багато цікавих традицій, що досягають своїм корінням VIII ст.

19 грудня ми відвідали притулок для неповнолітніх, що знаходиться в Деснянському районі м. Києва. Команда Enactus привітала його вихованців з Днем Святого Миколая, подарувавши книжки та іграшки, що були зібрані студентами та викладачами КНЕУ напередодні. Ми вже не вперше відвідуємо цей заклад, тому діти були раді нас знову бачити і висловили щиру подяку за подарунки.

30 січня 2015 року студенткою Марією Мисник була організована і відправлена волонтерська допомога у складі медичних засобів для одного з особливими потребами вихованця Городнянської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів.

Ми щиро вдячні нашим партнерам, які надали нам транспорт для поїздки та допомогли організувати цей візит, а саме, підприємцю Портянко Євгенію Васильовичу та Київському філіалу страхової компанії «Альянс», а також декану факультету економіки та управління Вострякову Олександру Володимировичу, доценту кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів, Тищенко Марії Петрівні, адміністрації та вихованцям дитячого будинку за теплий та гостинний прийом! А випускникам бажаємо вдало здати ЗНО та поповнити дружню родину КНЕУ.

Хоменко Ольга
Директор ГО «Агентство соціальних проектів»