Відзнака Почесного доктора «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» вручено професору, доктору Хансу-Дитриху Хаасісу з Університету м. Бремен (Німеччина).27 Квітня 2018р.

Сьогодні, 26 квітня, на засіданні Вченої ради Університету вручено відзнаку Почесного доктора Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» професору, доктору  Хансу-Дитриху Хаасісу  з Університету м. Бремен (Німеччина).

Ханс-Дитрих Хаасіс є завідувачем кафедри морського бізнесу та логістики Університету м. Бремен. З КНЕУ  підтримує тісні професійні стосунки,  а з 2008 року з його ініціативи було підписано договір про співробітництво між університетами наших країн. З того часу 10 студентів КНЕУ вже отримали стипендії на семестрове навчання в Університеті м. Бремен. За підтримки професора  в Центрі магістерської підготовки КНЕУ відкрито магістерську програму «Логістичний менеджмент».

З 2018 року  проф., д-р. Ханс-Дитрих Хаасіс планує брати активну участь у підготовці студентів магістерського рівня зі спеціальності «Логістика».

Щиро подякувавши за нагороду,  професор Ханс-Дитрих Хаасіс слушно зауважив: «Займаючись логістикою, я переконався, що важливими є не лише інвестиції в економіку, знаходження спільної  мови з партнером, а також креативність та нові знання. Тож активізуймо разом наш навчальний процес!»

Довідка: проф., д-р. Ханс-Дитрих Хаасіс - завідувач кафедри морського бізнесу та логістики Університету м. Бремен, входить до дорадчих органів урядових (зокрема, міністерство транспорту та цифрової інфраструктури) і неурядових організацій Німеччини та інших країн світи, є членом редакційних рад міжнародних журналів з логістики, інфраструктури, менеджменту.