Звітно-виборна конференція ППОСА КНЕУ05 Червня 2019р.

У конференц-залі університету 5 червня відбулась звітно-виборна конференція профспілкового комітету первинної організації профкому студентів та аспірантів КНЕУ.
Зі звітом виступила голова ППОСА Ольга Анатолівна Чабанюк. За п’ять років зроблено багато добрих справ. Це й соціальний захист студентів, участь у парламентських слуханнях щодо належного фінансування працівників освіти та виплати стипендій. Це й участь у книжковому ярмарку з метою зібрання коштів на будівництво табору для дітей з інвалідністю. Незабутнє свято та подарунки підготовлено для малят дитячого будинку «Надія». Організовано десятки фестивалів та конкурсів спільно з Центром культури та мистецтв КНЕУ, спортивні змагання та турніри на стадіоні «Економіст». Проведено навчальні тренінги, зокрема з емоційної грамотності…
«Профком – надійний друг студентства», - сказала Ольга Чабанюк, подякувавши команді, з якою працювала. Колеги ж назвали Ольгу Анатолівну ангелом-охоронцем, людиною слова, яка несе добро. «На посаду голови нашої організації я би порекомендувала людину, з якою працювала кілька років, - продовжила виступаюча. – Це – Катерина Давидкова, студентка четвертого курсу факультету обліку та податкового менеджменту. Вона креативна, мудра, знає, як формувати команду, налагодила зв’язки з іншими громадськими організаціями».
Кандидатуру Катерини Давидкової підтримано одноголосно. «Ми стартуємо разом, - наголосила вона. – Всі навички, які я отримала під час навчання, в тому числі й за кордоном, хочу реалізувати в рідній крайні, в рідному університеті. Ми маємо встигнути на «потяг» змін!»
На конференції обрано також заступників голови, профспілкового комітету, ревізійної комісії, розглянуто поточні питання.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія Рогачова (фото)