Відеоматеріал про VII Міжнародний бізнес-форум15 Квітня 2020р.

21 листопада 2019 року у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана відбувся VII Міжнародний бізнес-форум “Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство”

Вже сьомий рік поспіль Бізнес-форум у КНЕУ стає майданчиком для відкритого обговорення нових трендів в бізнес-середовищі та освіті, а також визначенні дієвих форм партнерства університету і бізнесу. Цьогорічний захід зібрав понад 250 учасників, котрі представляли 57 компаній, 20 вишів, органи державної влади, громадські і професійні організації.

Формат проведення VІІ Міжнародного Бізнес-форуму передбачав паралельну роботу фасилітаційної сесії, спіч-кафе та двох дискусійних панелей. Стрижневою темою всіх дискусій були питання поєднання глобальних трендів у бізнес-середовищі та відповідних змін в освітніх закладах. Ректор КНЕУ Д.Лук’яненко наголосив на актуальності нової моделі практико-орієнтованого навчання – дуальній освіті.