Ярмарок вакансій у Німеччині під час літніх канікул27 Листопада 2019р.

Центр кар’єри «Юнікс» спільно з кафедрою німецької мови КНЕУ 27 листопада провів  «Ярмарок вакансій у Німеччині 2020».
     У конференц-залі нашого університету зібралися студенти 1-3 курсів провідних закладів вищої освіти, що вивчають німецьку мову і мають намір попрацювати під час літніх канікул у Німеччині.
     Представник німецької кадрової агенції розповіла про можливості працевлаштування у курортній зоні на півночі цієї країни. «Пропонується робота у сфері послуг (готелі, кафе, ресторани) максимум до 90 днів. Щомісячна зарплата – до 1500 євро щомісяця. Головна  вимога  – знання німецької мови», - розповів представник Центру кар’єри Максим Корягін.
     Після презентацій проведено особисті співбесід із охочими студентами, а також онлайн-співбесіди для студентів, які не були присутні  на Ярмарку.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)