Засідання Вченої ради Університету05 Жовтня 2021р.

Засідання Вченої ради Університету

5 жовтня під керівництвом ректора відбулось онлайн-засідання Вченої ради Університету.

На початку обговорили підсумки Вступної кампанії – 2021. «Університет зберіг провідні позиції на ринку освітніх послуг» - зазначив Дмитро Лук’яненко. Ректор подякував Центру професійних та суспільних комунікацій, представникам Приймальної комісії, керівництву навчально-наукових інститутів (факультетів), відповідальним за профорієнтацію, студентству, іншим підрозділам Університету за спільні зусилля та продуктивний комплекс профорієнтаційних заходів.

Відмітимо, що загальна кількість здобувачів вищої освіти, які зараховані з 01.09.2021 р. за усіма рівнями вищої освіти, курсами та формами навчання (без врахування студентів-іноземців та здобувачів, які зараховані до Інституту бізнес-освіти), складає 3689 осіб.

Дмитро Лук’яненко побажав успіхів навчально-педагогічному персоналу КНЕУ, а особливо кафедрам, на яких розпочато підготовку здобувачів за новими освітніми програмами: на першому рівні вищої освіти – це «Фінансовий моніторинг і аналіз», «Публічні фінанси», «Управління фінансовим бізнесом», «Економічна журналістика». На другому (магістерському) рівні - за програмами: «Цифрове врядування», «Математичні методи кібербезпеки», «Управління туристичними проєктами».

Серед інших питань порядку денного: рішення про видачу дипломів докторів філософії; клопотання до Міністерства освіти і науки України щодо нагородження працівників КНЕУ державними та відомчими нагородами і відзнаками з нагоди святкування 115-ї річниці Університету; атестація стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих учених; рекомендація до друку журналу «Міжнародна економічна політика» № 2 (35) за 2021 р.; затвердження нової редакції освітньо-професійних програм.

Наступне засідання Вченої ради планується провести 28 жовтня у розширеному форматі з нагоди святкування 115-річниці від дня заснування Університету.