Зразкова акредитація програми PhD Міжнародні економічні відносини02 Жовтня 2020р.

На черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було розглянуто акредитаційну справу 3-гоосвітньо-науковогорівня (PhD)зі спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини». В ході не простих дискусій і надання переконливих доказів виключної успішності експертам та керівництву Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, було прийнято рішення про зразкову акредитацію освітньо-наукової програми «Міжнародні економічні відносини», що є також єдиним в Україні. Відтак було доведено повну відповідність програми підготовки PhD «Міжнародні економічні відносини», що дозволяє проводити масштабну академічну роботу з означеного напрямку та забезпечувати захист аспирантів терміном до 01.07.2026р.

Щиро вітаємо увесь колектив Університету!

Гаранта програми професора Чужикова Віктора Івановича, професорсько-викладацький склад факультету міжнародної економіки і менеджменту, на якому реалізується програма, студентів Ph.D.