Засідання спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій за участі ректорів КНЕУ та ЗУНУ17 Грудня 2020р.

Ректор КНЕУ прийняв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук зі спеціальності 08.00.08 - Гроші, фінанси і кредит.

До захисту була  представлена дисертація Стеценка Богдана Станіславовича, що присвячена обґрунтуванню теоретико-методологічних засад та прагматичних позицій щодо функціонування інституційної фінансової інфраструктури економіки знань.

Серед опонентів дисертанта  Стеценка Б.С. виступав ректор Західноукраїнського національного університету Крисоватий Андрій Ігорович. Тому в рамках засідання Дмитро Григорович та Андрій Ігорович  радо поспілкувалися про діяльність підпорядкованих їм закладів освіти, обговорили ряд важливих питань щодо можливостей співпраці, і висловили надії, що часи суцільного онлайну все ж таки скоро закінчаться.

Адже саме жива комунікація надихає на плідну роботу!