Зустріч із Першим заступником міністра освіти і науки України Інною Романівною Совсун!23 Грудня 2014р.

25 грудня 2014 року о 14:00 в конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбудеться зустріч представників органів студентського самоврядування, а також первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації із Першим заступником міністра освіти і науки України Інною Романівною Совсун.

Тема зустрічі: «Студентське самоврядування: проблеми та шляхи розв’язання».

Адреса: м.Київ. проспект Перемоги 54/1., конференц-зал

Увага! Участь у заході за попередньою реєстрацією.

Для підтвердження участі необхідно до 24.12.2014р. до 14.00 надіслати на електронну адресу olga_kneu@ukr.net  список представників від вищих навчальних закладів та контактні дані.

Відповідальна особа голова Студентської академічної ради КНЕУ імені Вадима Гетьмана Криворучко Ольга (066 096 15 82)