Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

BIGIDEAchallenge 202212 Травня 2022р.

У вас є дивовижна ідея і ви мрієте одного дня створити власну компанію?

Якщо ви студент, випускник чи підприємець-початківець з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ви можете взяти участь у змаганні та отримати шанс виграти до 2000 фунтів стерлінгів на реалізацію власної ідеї!

 

Creative Spark Big Idea Challenge – це міжнародний конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти з університетів-учасників програми Британської Ради Creative Spark та молоді підприємці. Ця програма підтримує створення партнерств між українськими та британськими університетами, які реалізують спільні програми з навчання підприємництву. Конкурс відео-пітчів Big Idea Challenge 2022 заохочує молодих людей з країн-учасниць програми розробити інноваційний стартап і розповісти про це світові.

До участі запрошуються студенти і молоді креативні підприємці, які долучалися до заходів програми Creative Spark в одному із партнерських університетів чи організацій. Пітч-проект має належати до однієї оголошених категорій: цифрові технології, соціальний вплив або креативність, і поборотися за спеціальний приз.

Для участі у змаганні необхіднозняти відео-пітч,заповнити заявку за посиланням;https://1drv.ms/w/s!Au1T6ftgbSi0lAPXvQwVNoZmQswJ?e=z6E2Yc та надіслати їхна пошту: cfe@kneu.edu.uaдо 12 травня.З метою кращої підготовки заявок учасники змагання отримують унікальну можливістьпереглянути відео сеансів підтримки за посиланням:https://accelerator-london.notion.site/Creative-Spark-Big-Idea-2022-0b38f2dfcc88415d8c991fda3ee73243

Формат заявки залишається таким же, як і в попередні роки: групи записують 60-секундне відео ідеї англійською мовою та описують ідею у  письмовій формі  відповідно до однієї з категорій змагань: «Цифрові технології», «Соціальні проекти» або «Креативні проекти».

 

Критерії участі:

  • Участь можуть брати студенти, випускники або молоді підприємці з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  • Учасники мають бути громадянами України віком від 18 до 35 років.
  • Змагання проводяться англійською мовою.

 

Призи 2022 року:

 

Команди-переможці виграють:

 

  • Індивідуальна менторська підтримка протягом 3 місяців
  • Участь у дистанційному Launchpad Bootcamp
  • Грантове фінансування до 2000 фунтів стерлінгів
  • Доступ до кредитів на тисячі фунтів стерлінгів у партнерів із програмного забезпечення (включаючи хостинг, послуги автоматизації тощо)

 

Повну інформацію про конкурс можна знайти за посиланням: http://creativespark-bigidea.uk

Запрошуємо взяти участь у конкурсі, зареєструвавшись до 12травня 2022р.