Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Міжнародна конференція «Економічна безпека у глобальному середовищі (ESGE-2022)»29 Червня 2022р.

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ!

Запрошуємо на Міжнародну конференцію «Економічна безпека у глобальному середовищі (ESGE-2022)», яку організовує Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (Київ, Україна).

29-30 червня 2022 року – онлайн

https://esgeconference.tk/

Місія ESGE-2022 – ознайомити світову наукову спільноту з надзвичайно важливим внеском України у боротьбу за свободу, незалежність та демократію у контексті розбудови глобальної економічної безпеки.

Основна тема ESGE-2022 – висвітлити роль кожної країни у забезпеченні гармонійного розвитку демократичного суспільства, прав і свобод громадян, економічного процвітання на глобальному рівні.

Основна мета ESGE-2022 – об’єднати науковців, дослідників, та експертів із закладів університетської освіти, компаній, наукових установ, агенцій, асоціацій та товариств з усього світу на унікальній платформі (платформі) для обміну ідеями, думками, принципами та вивченням прямогодосвіду України у розбудові вільного демократичного суспільства.

Запрошуємо подавати роботи за такими напрямками:

1.     Глобальна економічна безпека: національні моделі, міжнародні механізми

2.     Соціальна безпека: пріоритети в умовах глобальних викликів і загроз

3.     Глобальна безпека: управління майбутнім України

4.     Кібербезпека та глобальна ІТ-підтримка в особливих умовах

5.     Геополітичні виклики для публічного, фінансового і корпоративного секторів економіки України

6.     Інструменти обліку, аудиту та оподаткування у формуванні економічної та фінансової безпеки розвитку громадянського суспільства

7.     Маркетинг у розвитку глобальних економічних систем

8.     Національна безпека України: міжнародні та національні правові аспекти

9.     Бізнес, економіка та соціальний розвиток.

10.  Сталість та Європейська зелена угода.

11.  Міждисциплінарні матеріали, що стосуються більш ніж одного напрямку конференції.

Можливості публікації:

1-Реферат Збірник праць з ISBN.

2-Повна книга праць з ISBN.

Після конференції ESGE-2022 обрані матеріали будуть також опубліковані:

3-RiverPublishers ( індексується в Scopus та IEEE): Тема: «Нові технології та стратегії впровадження у страховому секторі» вибрані статті будуть оголошені через 7 днів після конференції ESGE-2022.

4-Журнал корпоративного управління, страхування та управління ризиками (грудневий випуск ) (JCGIRM)  https://jcgirm.com/

5-Apple Academic Press. CRC Press. Naylor & Francis Group (індексується у WEB OF SCIENCE, Scopus, Google Scholar). Тема:“Digital Analytics Applications for Sustainable Training and Education”.

6-The institutions of engineering and technology. Тема: “Intelligent multimedia technologies for financial risk management: trends, tools and applications”.

7-Scrivener publishing Wiley. Тема: “The Impact of Climate Change Sustainability Standards on the Insurance Market”.

 

Очікуємо матеріали учасників наesge2022kneu@gmail.com

Окрім матеріалів просимо надіслати заповнену реєстраційну форму, а також вказати номер напрямку (області від 1 до 10), якому відповідають ваші матеріали.

Конференція ESGE-2022 має благодійну місію. Реєстраційний внесок та пожертвування будуть направлені виключно на гуманітарні цілі, зокрема на відновлення інфраструктури зруйнованих міст України.
 Мінімальний внесок учасника/ці становить 25 доларів США за публікацію, якщо бажаєте, можете збільшити суму пожертвування. Останній день платежу 10 червня 2022 року. Просимо використовувати офіційний рахунок, відкритий Національним банком України для Міністерства соціальної політики України, для гуманітарних цілей та надання гуманітарної допомоги українцям, які постраждали від російської агресії.

 

Додаткову інформацію та деталі для оплати в різних видах валют можна знайти за посиланням:

https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-rahunok-dlya-gumanitarnoyi-dopomogi-ukrayintsyam-postrajdalim-vid-rosiyskoyi-agresiyi

Будь ласка, надсилайте квитанцію про сплату внеску разом з реєстраційною формою та матеріалами для публікацій в одному електронному листі.

Конференція пройде в онлайн-режимі.

Ключові дати: Кінцевий термін подання матеріалів: 15 червня 2022 року.  

Дати конференції: 29-30 червня 2022 року

Веб-сайт: https://esgeconference.tk/

До зустрічі на  ESGE-2022!

З найкращими побажаннями, оргкомітет конференції.