Круглий стіл на тему: "Навчання в EISTI"14 Вересня 2016р.

14 вересня 2016 року Французько-Українським інститутом менеджменту був проведений "круглий стіл" на тему: «Навчання в EISTI». У ньому взяли участь студенти 4-5 курсів та викладачі Київського національного економічного університету.

Вже не перший рік  поспіль студенти КНЕУ, згідно Угоди про партнерство нашого університету з Ecole Internationale des Sciences du Traitement de l'Information(EISTI)приймають учать в студенському обміну і мають можливість паралельно із навчанням в  рідному університеті отримувати вищу освіту у відомій французькій вищій школі неподалік Парижу.

Магістр КНЕУ та EISTI Денис Екнауер, який навчається за програмою включеного навчання, розповів та поділився власними враженнями від навчання EISTI.

Він детально зупинився на структурі навчальної програми , організації навчального процесу, самостійній роботі студентів, соціальних аспектах життя у Франції; відповів на численні запитання, щодо критеріїв участі в програмі і вимог до рівня підготовки студентів.

«Круглий стіл»пройшов успішно та викликав зацікавленість студентської аудиторіїі.

Тож запрошуємо наших франкомовних студентів до участі в програмах  Французько-Українського інституту менеджменту!