Прес-реліз виставки "Освіта та кар'єра 2018"22 Листопада 2018р.

В Українському домі15-17 листопада відбулася щорічна виставка «Освіта та кар’єра», що є найбільшою освітньою виставкою в Україні. Французько-Український інститут менеджменту також долучився до цього заходу аби популяризувати навчання у Франції. У павільйоні були представлені 3 французькі університети: Université Toulouse3 – PaulSabatier, Université LeMans, а також Université deLorraine.

Усі бажаючі мали змогу задати будь-які питання представникам університетів та поспілкуватися з координаторами CampusFranceй InstitutFrançais. Французький стенд зацікавив абсолютно всіх! Ми проконсультували наймолодших поціновувачів французької мови, школярів, студентів та навіть науковців. Відвідувачі виставки перейнялися атмосферою «à lafrançaise».

Наші французькі гості презентували широкий спектр спеціальностей у науковій, лінгвістичній, економічній сферах. UniversitéToulouse3 ознайомив з програмами рівня Бакалавр у галузях хімії, електроніки, інженерії та рівня Магістр у галузях біотехнологій, екології та хімії.Université LeMansохопив напрямки філології ( іноземні мови, література на бакалавраті та сучасна філологія, іноземні мови в інтернаціоналізації підприємств на магістратурі), економіки ( фінанси, аудит, страхування, менеджмент й міжнародна торгівля на магістратурі), історії та науки (інформатика, акустика, математика, фізика, хімія, механіка). Université deLorraineпредставив програми у галузях комп’ютерних наук, IT, прикладної математики, енергетики.

Для того щоб мати змогу успішно вступити до французьких університетів потрібно знати французьку мову. Аби полегшити процес навчання, InstitutFrançaisзапропонував різноманітні інтенсивні заняття, підготовку до іспитів DELF-DALFй курси для дітей. Працівники інституту розповіли про заходи, які відбуватимуться до кінця року, щоб кожен міг долучитися до французької культури.

Школярі та студенти дізналися про систему освіти та процедуру вступу до вищих навчальних закладів від координаторів CampusFrance. Були проведені дві презентації щодо стипендіальних програм і вступу до магістратури.

Цей захід виявився корисним для багатьох, адже з 3 дні виставку відвідали майже 7000 осіб. Тож сподіваємося на подальшу зацікавленість та співпрацю!