Візит професора Университету Софія Антіполіс месьє Андре Буайє22 Квітня 2011р.

З 18 по 21 квітня до Французько-Українського інституту менеджменту КНЕУ відбувся візит керівника спільної франко-української магістерської програми від університету Софія Антіполіс (м.Ніцца, Франція) професора Андре Буає, під час якого були остаточно узгоджені деталі запуску магістерської програми М1, яка стартує з 1 вересня.
У рамках візиту 20 квітня 2011 була організована зустріч для студентів КНЕУ з професором Андре Буає. Під час бесіди зі студентами професор висвітлив особливості програми Мастер 1 «Науки управління», розповів про французьку методику викладання, принципи та механізм складання заліку з французьких дисциплін, систему оцінювання студентів та вимоги до зарахування на спільну магістерську програму.