Прес-реліз результатів роботи круглого столу «Удосконалення системи продажу активів неплатоспроможних банків в Україні» (ініціативи експертного середовища) який відбувся 22.06.2016р.24 Червня 2016р.

В результаті проведення круглого столу «Удосконалення системи продажу активів неплатоспроможних банків в Україні»були підняті та обговорені наступні питання:

• Прозорість процедури прийняття рішень про визнання банку неплатоспроможним
  • Відсутність в Україні процедур злиття та поглинань банків
  • Непрозорість процедур реалізації активів неплатоспроможних банків фондом гарантування вкладів фізичних осіб
  • Американський досвід роботи з «токсичними» активами проблемних банків
  • Виведення капіталу власниками банків
  • Якість кредитних портфелів діючих банків в Україні
  • Роль державних банків в фрондуванні внутрішнього ринку України

В дискусії прийняли участь 10 учасників: представники фінансово-банківської сфери, науковці, викладачі, аспіранти.

Враховуючи виступи спікерів, висловлювання інших учасників дискусійної панелі, за результатами роботи панелі було прийнято ряд рекомендацій:

• з метою об’єднання зусиль науки та експертного середовища продовжити практику проведення круглих столів та конференцій для обговорення, консультацій та реалізації спільних дій в напрямку удосконалення процедур реалізації активів неплатоспроможних банків; розробки нормативної бази щодо злиття та поглинань в банківській сфері;
  • провести цикл зустрічей експертів зі студентами для широкого ознайомлення з цією проблемою.