17 грудня 2019 р. відбулось засідання круглого столу "Кібербезпека цифрової економіки".13 Квітня 2020р.

Організаторами виступили:

ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» (Кафедра банківської справи),

Інститут розвитку фінансового бізнесу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана,

Інститут інформаційно-комунікаційних технологій і систем КНЕУ ім. Вадима Гетьмана,

Консалтингова компанія «СІДКОН».

А в умовах цифровізації економіки України – питання кіберзахисту є нагальним як на рівні національної безпеки, так і на рівні окремих компаній та осіб.

Висновки по результатам засідання круглого столу "Кібербезпека цифрової економіки":

1. У роботі форуму взяли участь 17 спікерів. Це – лідери захисту українського кіберпростору, представники приватного сектора, науковці, експерти галузі.
  2. Учасники круглого столу обговорили ключові теми кібербезпеки: у політиці, бізнесі, технологіях, освіті.
  3. Сьогодні питання кібербезпеки – це питання номер один для кожної сучасної країни.
  4. Кібербезпека – ключ до цифрової економіки, тому потрібно і надалі просувати ідею кібербезпеки, кіберграмотності.
  5. Сучасна цифрова економіка потребує концептуального розуміння кібербезпекової діяльності, необхідна розробка і впровадження нових правових, інституційних та освітніх аспектів створення системи кібербезпеки і захисту  кіберпростору України.
  6. У загальних інтересах економічного розвитку України держава і бізнес повинні стати партнерами у формування культури кібербезпеки.

Учасникам круглого столу також було презентовано нове видання Консалтингової компанії «СІДКОН» –  «КІБЕРБЕЗПЕКА ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ», яке є прикладним посібником для власників та керівників бізнесу, представників державних структур, профільних спеціалістів з питань кібербезпеки.