Результати міжнародної науково-практичної конференції «Фінансове забезпечення інноваційних проектів малого та середнього бізнесу: глобальні виклики та українські реалії»09 Січня 2017р.

Прес-реліз
засідання круглого столу за результатами проведення міжнародної науково-практичної конференції «Фінансове забезпечення інноваційних проектів малого та середнього бізнесу: глобальні виклики та українські реалії»
який відбувся 21.12.2016р.

В результаті проведення круглого столу відбулось обговорення результатів наукових досліджень проекту молодих учених «Нова парадигма фінансово-кредитного забезпечення інноваційної діяльності малого та середнього бізнесу» та охарактеризовано інвестиційну політику в Україні. Учасниками було розглянуто сучасний стан використання фінансових та кредитних інструментів в стимулюванні інновацій  малого та середнього бізнесу;  обґрунтовано існуючі перспективи і ризики їх впровадження в умовах економічної кризи;  розглянуто систему критеріїв ідентифікації інноваційної компоненти в проектах малого та середнього бізнесу.
В дискусії прийняли участь 12 учасників: науковці, викладачі, докторанти та студенти.
Враховуючи виступи учасників, за результатами роботи панелі було прийнято ряд рекомендацій:

• з метою об’єднання зусиль науки та експертного середовища продовжити практику проведення круглих столів та конференцій для обговорення, консультацій та реалізації спільних дій в напрямку формування постійно діючої відкритої платформи для організації дискусії між фахівцями та науковцями, які прагнуть до генерування і поширення нових креативних ідей, інноваційних наукових розробок, знань та практик у науці та на рівні суб'єктів МСБ.
  • провести цикл зустрічей науковців зі студентами для широкого ознайомлення з цією проблемою.

За результатами проведення міжнародної науково-практичної конференції «Фінансове забезпечення інноваційних проектів малого та середнього бізнесу: глобальні виклики та українські реалії» вийшов збірник наукових матеріалів