Започаткування співробітництва КНЕУ та Huawei Ukraine26 Лютого 2020р.

Започаткування співробітництва КНЕУ та Huawei Ukraine

26 лютого 2020 року в нашому університеті відбулася непересічна подія – було покладено початок співпраці КНЕУ імені Вадима Гетьмана зі світовим лідером інформаційно-комунікаційних рішень – Huaweі. ТОВ «Хуавей Україна» є частиною великої глобальної родини Huaweі.

Під час зустрічі директор Хуавей Україна Ма Ці наголошував на важливості цифрової трансформації для економічного розвитку країн світу, у тому числі України. Тому участь нашого університету як провідного дослідницького центру Центральної та Східної Європи, що визнано п’ять років поспіль у Глобальному рейтингу «Global Go To Think Tank Index», є вкрай важливою у поглибленні досліджень економічного ефекту цифровізації.

В свою чергу, ректор КНЕУ Лук’яненко Дмитро Григорович зазначив, що питання діджиталізації є нагальним та актуальним для нашого університету та країни в цілому. Зокрема в КНЕУ успішно реалізується проєкт «Цифровий університет» - управляння навчальним закладом за допомогою інформаційно-інформаційних технологій. Також відкрито ряд навчальних програм, які орієнтовані на підготовку фахівців для цифрової економіки – «Цифрова економіка», «Цифровий маркетинг», «Діджитал-облік», «Цифровий банкінг».

Директор Хуавей Україна люб’язно подарував книгу «Dedication: TheFoundationsofHuawei’sHRManagement» про досвід управління персоналом, зазначивши на важливості інвестування в інформаційно-комунікаційні технології.

На завершення зустріч було підписано Меморандум про взаєморозуміння між КНЕУ та ТОВ «Хуавей Україна». Згідно з Меморандумом, Хуавей Україна підтримуватиме КНЕУ у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій у сфері освіти і науки, а також у документі передбачається майбутнє співробітництво в освітньому, науковому та інноваційному напрямах:

• обмін результатами досліджень, які опубліковано у звітах;
  • реалізація спільних освітніх програм щодо досліджень економічного впливу інформаційно-комунікаційних технологій на конкурентоспроможність країн;
  • залучення студентів та викладачів у науково-дослідницькі та маркетингові проєкти;
  • співпраця з Інститутом досліджень сучасного Китаю ім. Б. Курца в КНЕУ;
  • спільна організація науково-практичних конференцій та реалізація науково-дослідницьких проєктів.

Сподіваємося на плідну та багаторічну співпрацю!

Фото - Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова