Інститут досліджень сучасного Китаю імені Бориса Курца бере участь у спільному проєкті КНЕУ та Huawei Ukraine19 Жовтня 2020р.

Інститут вищої освіти, Інститут досліджень сучасного Китаю імені Бориса Курца та Інститут соціологічних досліджень беруть участь у спільному проєкті КНЕУ та ТОВ "Хуавей Україна" «Цифрова економіка: вплив ІКТ на людський капітал та формування компетентностей майбутнього»..Метою дослідження є комплексний аналіз сучасних трендів розвитку цифрової економіки та перспективи конкурентного позиціонування і інтеграції України до світового цифрового простору, впливу інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) на моделі соціально-економічного розвитку, ринок праці, навички та якість життя.

Запрошуємо Вас долучитися до дослідження та взяти участь в опитуванні «Розвиток цифрової економіки в Україні: людина, суспільство, бізнес та урядування» до 14 лютого 2021 року.

Сторінка проєкту