Архів документів

Шановні колеги!

На ваш розгляд виноситься проект освітньо-наукової програми підготовкидокторів філософії (PhD)зі спеціальності 072«Фінанси, банківська справа та страхування».

Освітньо-наукова програма є нормативним документом, який регламентує нормативні, компетентністні, кваліфікаційні, організаційні, навчальні та методичні вимоги підготовки здобувачів третього освітньо-наукового рівня у галузі знань 07«Управліннята адміністрування» за спеціальністю 072«Фінанси, банківська справа та страхування».

Освітньо-наукова програма заснована на компетентністному підході підготовки докторів філософії (PHD)відповідно до вимог«Тимчасовий Стандарт вищої освіти. Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти. Ступінь «Доктор філософії». Галузь знань: 07«Управліннята адміністрування», спеціальність: 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», який затверджено Вченою Радою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 30 вересня 2019 р., протокол № 2.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну пошту tereshchenko@kneu.edu.uaабо передатвати в ауд 075 3 корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу для гаранта програми - Терещенко О.О.   до 20листопада 2019 р.

Шановні колеги!

На ваш розгляд виноситься проект освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії (PhD) зі спеціальності 072«Фінанси, банківська справа та страхування» набору 2020 року.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну пошту tereshchenko@kneu.edu.ua або передавати в ауд 075 3 корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу для гаранта програми - Терещенко О.О. до 20 лютого 2020 р.

ОНП 072 PHD для обговорення

Робочі програми 2016