Методичний семінар для кураторів академічних груп 20/21 навч.р.15 Вересня 2020р.

Методичний семінар для кураторів академічних груп 20/21 н.р.

16.09.2020 р. (середа) о 13.00  на платформі ZOOM відбудеться методичний семінар для викладачів-кураторів академічних груп першого курсу.
                                                                                           Порядок денний:
1. Вітальне слово від ректорату та адміністрації Університету ( проректор з науково-педагогічної роботи Оболенська Т.Є.).
2. Порядок організації освітньо-виховного процесу у 2020/2021 н.р. в умовах карантинних обмежень (доповідач – директор Центру виховної роботи та соціальної адаптації студентів Чабанюк О.А.).
3. Завдання та шляхи підвищення ефективності роботи кураторів. Методичні поради з організації виховної роботи(доповідач – директор Центру виховної роботи та соціальної адаптації студентів Чабанюк О.А).
4. Плани роботи та методичні рекомендації на 2020/2021навч.рік:
• Про роботу музею КНЕУ (доповідач – Сацький П.В.).
• Про роботу бібліотеки КНЕУ (доповідач – Якубовська С.В.).
• Про роботу Центру культури і мистецтв (доповідач – директор ЦКМ Бабич Д.Р.).
• Про роботу спортивного комплексу (доповідач - завідувач кафедри Дудко М.В.)
• Про роботу соціально-психологічної служби КНЕУ (доповідач –Бойчук О.С.).
5. Про роботу Офісу Омбудсмена в КНЕУ (доповідач – Чабанюк О.А.).
6. Основні напрями взаємодії кураторів та студентських самоврядних організацій у виховній роботі:
•   Організація соціально-виховної роботи в студмістечку КНЕУ (доповідач – директор студмістечка Денисенко А.В.).

Дата проведення: 16. 09. 2020
Час проведення:   13 -00