Іронічний воркшоп-гра за реальними корупційними кейсами05 Грудня 2019р.

Іронічний воркшоп-гра за реальними корупційними кейсами

Громадська організація "Точка дотику" в рамках проекту "Інноваційні мистецькі заходи для протидії корупції" за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні, яка фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку, запрошує студентів попрацювати з темою корупції у сучасний, цікавий та креативний спосіб. До участі запрошуються студенти, яким небайдужа тема корупції, також студенти, що мають активну громадянську позицію та зацікавлені роботою у соціальному секторі.

Воркшоп у дружній та гумористичній формі розкриває явище корупції для студентської аудиторії та показує як можна креативно працювати із соціальними темами. Це інтерактивний овітній продукт з елментами гейміфікації, який висвітлює саркастичну сторну корупції та пояснює, як прості життєві правила та навички допомагають корупціонерам стати успішними.

Найактивніш студенти отримають компліментарні нагороди та сертифікати.

Запошуємо до участі усіх небайдужих.

Воркшопи пройдуть 12 грудня:
- 5 корпус - о 10.00 в ауд.116.
- 1 корпус - о 13.15 в уд. 459.