Оголошення про заходи до Всесвітнього дня психічного здоров'я07 Жовтня 2021р.

Шановні колеги!

Щороку 10 жовтня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в усьому світі відмічається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я (World Mental Health Day), який 2021 року проходить під лозунгом «НАША МЕТА: ТУРБОТА ПРО ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я КОЖНОГО».

8 жовтня 2021 Центр соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ проводить низку заходів, зокрема:

1) Інтерактивна лекція "Психодинаміка тривоги: психоаналітичний дискурс". Лектор – Сергій Якушик, психоаналітик.
2) Інтерактивна лекція "Особливості профілактичної та просвітницької роботи психолога школи". Лектор – Вікторія Роєнко, сімейний, підлітковий психолог, психотерапевт, практичний психолог НВК №20
3) Майстер-клас "Сором як феномен контакту".  Ведучі: Олена Арсірій, акредитований гештальт-терапевт ВОППГП, дипломований психолог, екзистенціальний терапевт, супервізор. Спеціалізації: «Робота з кризами і травмами», «Арт-терапевтичні методи», «Робота із сексуальністю», «Терапія та коучинг організацій»; Сергій Болдирєв, психолог, акредитований гештальт-терапевт ВОППГП, супервізор. Спеціалізації: «Екзистенціальний підхід в гештальт терапії», «Гештальт-терапія організацій», «Робота з групами в гештальт-терапії».
Координатор заходу – Ловка Ольга Володимирівна.
Початок – 13.00.