Участь у круглому столі «Емоційне вигорання – шляхи подолання»10 Червня 2022р.

09.06.2022 р. психологи Центру соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ взяли участь у круглому столі, організованому Асоціацією психологів вищої школи України на тему «Емоційне вигорання – шляхи подолання». На круглому столі психолог Центру О.В. Ловка зробила доповідь на тему «Емоційне вигорання – топ тема досліджень студентів-психологів КНЕУ». Метою доповіді була презентація декількох досліджень, здійснених студентами спеціальності «Психологія» та працівниками Центру упродовж 2021-2022 рр. щодо рівня емоційного вигорання студентів Університету.

Згідно досліджень, велика кількість студентів різних курсів відчуває емоційне вигорання ще з 2021 р. через карантинні обмеження і великі навантаження у навчальній діяльності. Особливо цей стан відмічають ті, хто поєднує навчання з роботою. Сьогодні 82,4% студентів називають основною причиною емоційного вигорання воєнні дії та ситуацію, пов’язану з цим в Україні. На другому місці стоять причини – перевантаження у навчанні, занадто велика кількість завдань і вимог (34,3%), відсутність вихідних днів, часу на хобі та відпочинок (30,9), відсутність можливості ходити в університет і вільно спілкуватися з друзями (29,4%). Наразі працівники Центру розробляють систему рекомендацій і заходів для пом’якшення ситуації з емоційним вигоранням студентів.