Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Студія образотворчого мистецтва та дизайну

 

Керівник студії — випускниця— Львівська Національна академія мистецтв Ірина Миколаївна Власюк.

Студія образотворчого мистецтва та дизайну при Центрі культури і мистецтв КНЕУ ім. В.Гетьмана створена для задоволення духовних потреб студентів та викладачів університету у самовдосконаленні, освоєнні образотворчої грамоти, навичок та техніки в різних напрямках образотворчого мистецтва.

У вільний від навчання та роботи час студенти та викладачі КНЕУ мають нагоду отримати кваліфіковані знання з основ академічного рисунка, живопису, декоративно-ужиткового мистецтвата дизайну, спробувати реалізувати свої творчі фантазії, — результати  демонструються на виставках, які регулярно проводяться у фойє Центру культури і мистецтв.
Кожен відвідувач студії займається тим видом образотворчості, який йому ближче до душі, в якому він себе краще почуває. Цьому сприяє індивідуальний підхід керівника до кожного слухача, ставляться індивідуальні задачі, власним прикладом демонструються різні техніки – від графітного олівця і пастелі до акрилової та олійної фарби. За ескізами керівника за допомоги студійців створюються декорації до сценічних та театральних дійств, які регулярно відбуваються на сцені концертного залу Центру культури і мистецт

Студія образотворчого мистецтва та дизайну сприяє повноцінному розвитку творчої особистості, дозволяє цікаво та змістовно проводити дозвілля, реалізувати свій творчий потенціал.

Остання редакція: 17.04.13