Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Вокально-хорова студія Центру Культури та Мистецтв

 

Керівник вокально-хорової студії: Кельц Оксана Анатоліївна,випускниця Київського Національного Університету Культури і Мистецтв

-          Вокально-хорова студія Центру Культури та Мистецтв створена для  всебічного розвитку студентів, викладачів та співробітників Університету в напрямку вокально-хорового мистецтва, також з метою популяризації вокального мистецтва у жанрах:академічний та естрадний вокал.

Студенти мають змогу  розвинути свої творчі здібності та вокальні можливості,музичний слух(мелодичний та гармонічний)збільшити  світогляд через ознайомлення  та вивчення  національних та світових надбань людства в вокальному мистецтві та  кваліфіковано опанувати  навички вокального мистецтва у таких формах,як сольний спів та ансамблевий спів.

Індивідуальний та творчий підхід керівника надає можливість кожному учаснику студії обирати,в якому жанрі навчатись,розвиватись ,підбирати репертуар ,який до вподоби та успішно розкривати свій творчий потенціал у різного роду університетських заходах.

Учасники вокально-хорової студії беруть участь в університетських мистецьких заходах,тематичних концертних програмах,майстерно та професійно супроводжують церемонії посвяти в студенти. Солісти неодноразово є переможцями Міжнародних конкурсів,фестивалів «Чарівна Свічка»,районних конкурсів,а також достойно представляють Університет за межами України у Польщі,Болгарії.

У рамках Університету проводиться щорічний фестиваль-конкурс української традиційної та естрадної сучасної пісні «Пісенна феєрія» - куратором  якого є керівник студії.

Остання редакція: 22.04.13