Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Набір в групу самопізнання16 Листопада 2018р.

Шановні студенти!

З 1 по 16 листопада проводитьсязапис та індивідуальне інтерв’ю

до психотерапевтичної групи

ГРУПА САМОПІЗНАННЯ

методом групи зустрічей /encounter - group/К. Роджерса (гуманістична психологія)

Якщо ви відчуваєте труднощі в спілкуванні і побудові гармонійних відносин, перебуваєте в конфлікті з близькими людьми або переживаєте важке розставання, відчуваєте небажання вчитися, то пст група може виявитися тим засобом, який допоможе вам відновити душевний баланс і подолати труднощі.

Участь угрупі даєможливість:

  • краще розуміти свої переживання та глибинні мотиви власної поведінки, зняти напругу;
  • розуміння процесів, які відбуваються в групі та у взаємодії між людьми;
  • вирішити внутрішні конфлікти та утворювати гармонійні стосунки;
  • дослідити та розвинути свою сенситивність;
  • сформувати свідоме ставлення до власного життя та створити умови для довгострокових особистісних змін.

Формат проведення: Участь у групі є добровільною та безкоштовною. Кількість учасників: 8-12 осіб. Тривалість – 1,5 год. щотижня по четвергах протягом 3-х місяців (листопад, грудень, січень).

Основні передумови: Група буде мати закритий тип (її склад не буде змінюватися з моменту набору і до кінця існування), що дозволить учасникам звикнути один до одного, навчитися довіряти. Крім того, це забезпечить конфіденційність групи. Тобто та інформацію, яка прозвучить на зустрічі, не може бути винесена за межі кабінету. Детальніше про це ми поговоримо на першій зустрічі.

Правило конфіденційності та стабільний склад учасників створить довірливу атмосферу, яка дозволить їм поступово вивчати свій внутрішній світ. За рахунок усвідомлення зв’язків актуальних інтеракцій в групі з досвідом стосунків та конфліктів у реальному житті відбувається опрацювання психологічних проблем. Таким чином, кожний учасник групи взаємодіє з  іншими учасниками та ведучими групи, пізнаючи свій внутрішній світ та стереотипні поведінкові патерни. Ведучі не визначають тему, а пропонують учасникам висловлювати свої почуття та переживання, ідеї, фантазії, мрії.

Ведучі групи:

Бондаренко Наталія Борисівна, кандидат психологіч. наук, практ. психолог вищої категорії, клінічний супервізор, ст. викладач «ШСРім. Володимира Полтавця» НаУКМА, психотерапевт Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА,член Української Спілки Психотерапевтів, учасник психологічної служби майдану.

Бойчук Олена Сергіївна, ст. викладач кафедри психології та педагогіки, керівник Психологічної служби КНЕУ, психотерапевт Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА, тренер з першої домедичної допомоги.

Група проходитиме щотижня в 4-му корпусі (ауд.297) НаУКМА за адресою: вул. Волоська 8/5

Запис по телефону на індивідуальні інтерв»ю:

050 357 56 08 Бойчук Олена Сергіївна