Методичний семінар для кураторів 20.09.202121 Вересня 2021р.

20.09.2021 р. в КНЕУ було проведено методичний семінар для викладачів-кураторів академічних груп першого курсу. Цього року почесне право бути куратором академічної групи отримали 125 кращих викладачів університету. Метою заходу було інформування та введення в коло обов’язків куратора учасників заходу.

З вітальним словом виступила директор Центру соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ Матвієнко Ю.О. У виступі було акцентовано увагу на завданнях роботи кураторів та шляхах підвищення ефективності їх реалізації, надано методичні поради з організації виховної роботи.

Психологи Центру соціальної адаптації та психологічної допомоги Ловка О.В., Корват Л.В.,Бойчук О.С. інформували учасників семінару про основні напрямки психологічної допомоги в КНЕУ.