Всесвітній день психічного здоров'я в КНЕУ11 Жовтня 2021р.

8 жовтня 2021 в КНЕУ відбулися онлайн заходи, присвячені Всесвітньому дню ментального здоров’я.

Центром соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ разом з кафедрою психології та педагогіки до цієї події було проведено масштабний онлайн-марафон, організатором якого стала психолог Центру Ловка Ольга Володимирівна.

Анонсована напередодні програма була повністю реалізована. В заході взяли участь понад 180 студентів та викладачів університету, а з привітаннями, доповідями, презентаціями, майстер-класами виступило більше 20 учасників.

Ментальне здоров’я визначається як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти повсякденним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у свою спільноту. Впевнені, що всі учасники онлайн-марафону на цьому заході знайшли свої секрети для підтримки свого психічного здоров’я.