Майстер-клас «Методи саморегуляції студентами стресових станів»01 Березня 2021р.

1 березня 2021 психологом соціально-психологічної служби КНЕУ Бойчук Оленою Сергіївною на запит керівника проектної групи ОПП «Туризм» Богославець Оксани  Григорівни та куратора Огородник Віри Володимирівни було проведено майстер-клас  «Методи саморегуляції студентами стресових станів» для студентів 1 курсу.

Як зустрічати стрес та трансформувати його негативні наслідки собі на користь, які є способи управління стресом, чи можна їх самостійно напрацювати – були основними питаннями зустрічі. Психолог здійснила огляд ефективних технік долання стресу та разом зі студентами апробувала декілька варіантів дихальних вправ, комплексну вправу  «Мій ресурс», техніки раціонального переключення зі стресових станів на ресурсні.

Висловлюємо щиру подякуза співпрацю Богославець Оксані Григорівні та Огородник Вірі Володимирівні за турботу про своїх студентів.