Всесвітній день боротьби зі СНІДом в КНЕУ01 Грудня 2021р.

Щороку 1 грудня світ відзначає День боротьби зі СНІДом. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 23,3 мільйона отримують антиретровірусне лікування. Відповідно до даних ООН, кількість випадків СНІДу за останні роки скоротилась на 20%. Водночас в Україні показник захворюваності серед дорослого населення складає 1,1% – щодня реєструється 48,5 випадків захворювання на ВІЛ.

Тому 1 грудня 2021 Центром соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ було проведено онлайн захід  «Стоп СНІД! Так, здоровий спосіб життя!».

Психолог Центру Ловка Ольга Володимирівна разом зі студентками спеціальності Психологія Кучеренко Нікою та Войтенко Ілоною презентували доповідь «ВІЛ та СНІД в Україні».

Сподіваємося, що розуміння важливості профілактичних заходів щодо призупинення ВІЛ, поінформованість про шляхи його поширення, знання про особливості комунікацій з ВІЛ-позитивними людьми та прагнення до здорового способу життя стануть невід’ємним складником життєдіяльності учасників заходу.