Майстер-клас «Тайм-менеджмент для студентів»21 Грудня 2021р.

21 грудня 2021 було проведено онлайн майстер-клас «Тайм-менеджмент для студентів», підготовлений Центром соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ з метою сприяння адаптації до навчання.

Метою майстер-класу була актуалізація необхідності ефективного використання часу та надання інструментів для управління власним часом.

Майстер-клас було проведено психологом Центру соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ, доцентом кафедри педагогіки та психології Корват Ларисою Володимирівною.

Студенти мали змогу переконатися у важливості управління власним часом для досягнення поставлених цілей, для перебування у балансі між навчанням, роботою, відпочинком, дозвіллям, хобі. Було надано окремі інструменти тайм-менеджменту, за допомогою яких, можна раціонально організовувати власну життєдіяльність.