Дорогі студенти та викладачі КНЕУ! Від імені профкому студентів та аспірантів вітаємо вас з Днем знань!23 Серпня 2016р.

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед студентами знову гостинно відчиняються двері університетів. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Студентські роки більшість вважає найкращими роками у своєму житті. Саме за роки студентства кожен стає по-справжньому дорослою людиною,сам приймає рішення,вчиться долати всі перешкоди на своєму шляху та досягати поставлених цілей,тому допомагати вам у вирішенні цих питань буде профспілкова організація студентів та аспірантів. Якщо ви хочете стати успішними,реалізувати свої здібності,організувати вміння та навички,проявити творчість та креативність,знайти нових друзів та зробити свої студентські роки незабутніми, вам просто необхідно приєднатися до дружньої команди профкому студентів та аспірантів,стати невід’ємною частинкою нашої сім’ї-найбільшої громадської організації університету,кращої організації в Україні за результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу первинних профспілкових організацій.

У цей святковий день щиро бажаємо всім вам великих успіхів, міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

Нехай здійсняться усі ваші мрії!

Ольга Чабанюк,

Голова студентської профспілкової організації

ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»