Осіння казка в КНЕУ09 Жовтня 2014р.

Завітайте на неймовірні конкурсні виступи першокурсників та отримайте море позитивних емоцій та вражень!

Нагадуємо Вам  конкурсні дні:

14 жовтня 2014 р.
Факультет міжнародної економіки та менеджменту
«Івасик-Телесик»

16 жовтня 2014 р.
Кредитно-економічний факультет
«Котигорошко»

21 жовтня 2014 р.
Юридичний факультет
«Солом'яний бичок»

23 жовтня 2014 р.
Факультет інформаційних систем та технологій
«Язиката Хвеська»

28 жовтня 2014 р.
Факультет економіки аграрно-промислового комплексу
«Фарбований лис»

30 жовтня 2014 р
Обілково-економічний факультет
«Іван-Побиван»

4 листопада 2014 р.
Факультет економіки та управління
«Рукавичка»

6 листопада 2014 р.
Факультет управління персоналом та маркетингу
«Дівчинка-тростинка»

11 листопада 2014 р.
Фінансово-економічний факультет                                                                                                                                         "Молодильна вода"

13 листопада 2014 р.                                                                                                                                                                                                                Урочисте закриття Фестивалю

Чекаємо на Вас в Центрі культури та мистецтв!

Закінчився фестиваль "ОСІННЯ КАЗКА 2015"! Шалених два місяці підготовки, переживань, хвилювань, емоцій, виступів і все це у стінах нашого ЦКМ!

24 листопада о 18:00 було оголошено усі результати.

І місце зайняв факультет Міжнародної економіки та менеджменту.
ІІ місце розділили два факультета: факультет Економіки та управління, факультет Фінансово-економічний
ІІІ місце зайняв факультет Кредитно-економічний.

Бажаємо переможцям творчого натхнення, успіхів та нових перемог. Дякуємо талановитим та креативним першокурсникам за подаровані емоції, комісії з питань культури профкому, кожного профбюро за злагоджену та титанічну роботу , а ЦКМу за витримку, допомогу та "недоспані ночі"! :) До зустрічі на "СтудБУМі"!)