Продуктивне літо10 Вересня 2019р.

​​Привіт!
Як ви провели це літо:sun_with_face:
Ось ми, наприклад, цим літом дуже продуктивно працювали:muscle:

:arrow_double_down::arrow_double_down::arrow_double_down::arrow_double_down::arrow_double_down::arrow_double_down::arrow_double_down:
1⃣ У нас обновився склад профкому.
Давидкова Катерина - нова голова профкому :woman:
Перереєстрація, оформлення документів, перевірка документообігу.

2⃣ У нас створилась нова комісія з туризму, яку очолює Євгенія Мельник

3⃣ Наші дівчатка поповнили свої знання у сфері дипломатії, навчаючись у Варшаві протягом 2 тижнів:books:
Тож наша заступниця голови Кошель Аліна, а також голова інформаційної комісії Бондаренко Світлана можуть легко вам розповісти про дипломатію в Європейському союзі

4⃣ Наші оргфіни разом з головами профбюро факультетів плідно працюють над створенням електронної бази профкому. Рухаємось у крок із часом.
:paperclДо речі, зовсім скоро всім членам профкому видадуть нові членські квитки у вигляді пластикових id карток, які ще й даватимуть знижки в магазинах, кафе, на тренінгах та інше.

5⃣ За ініціативи голови профкому та підтримки адміністрації університету в КНЕУ будуть створювати дитячу кімнату, де викладачі та студенти, які мають діток зможуть залишати їх на пів дня у надійних руках (як садочок, тільки поруч)
Викладачі, а саме Матвієнко Юля Олексіївна та студенти кафедри психології радо захотіли нам допомоги.

6⃣ Наша команда піклується про навколишнє середовище :recyтому цим літом ми здали аж 326 кг макулатури.

7⃣ Наша команда вже подала ректору ідеї щодо облаштування внутрішнього дворику, обіцяємо як тільки архітектор надасть проект і адміністрація реалізує, ви зможете відпочивати та відвідувати неформальні лекції у затишному місці.

8⃣ На наступному тижні всіх нас чекає фестиваль - Profweekend:sparkler: це буде море посмішок, забав , інтерактивів і багато багато іншого, а ще учасників свята чекають приємні подарунки від профкомчику :wink:

9⃣ А вчора відбувся запланований літом Квест: «Travel the KNEU»
Це було неймовірно, весело і спортивно-інтелектуально :fire:

1⃣0⃣ В планах створити міні- простір, куточок відпочинку для студентів у кожному з корпусів.

1⃣1⃣Тепер студенти - першокурсники матимуть власний посібник для освоєння життя студента КНЕУ — довідник «Шулявського Кембріджу», підготовлений нашою головою. Там можна знайти багато корисної інформації.
Лінк ось тут: http://bit.ly/DovidnuchokKNEU
P.s.: «Корисно для всіх студентів» :sunglasses:

А ще ми просто це літо були разом, чи онлайн чи офлайн, не важливо — головне разом :heart:

І не важливо скільки ми тут написали, головне те, що ви це бачите на власні очі.
І що це не пусті обіцянки, а реальні зміни :point_up:

#profkomkneu