Конкурс студентських есе15 Квітня 2020р.

​​Конкурс студентських есе від Kasta.ua :fire:

Дедлайн: 20 травня
Призовий фонд: 40 000 грн

:point_right:Мета конкурсу есе - спонукати молодих і талановитих студентів розвивати творчій потенціал та критичне мислення, стимулювати навички вирішення завдань в нестандартних ситуаціях.

:bulb:Премія відзначає роботи, які були створені студентами в період з 14 квітня по 15 травня . Ці роботи мають бути виконані як роботи, відповідні темі конкурсу – «Карантин і криза - виклик або нова можливість для України.»

:point_right: На конкурс приймаються роботи студентів, які демонструють креативне нестандартне мислення, а також враховують сучасні тенденції економічного та політичного розвитку країни в рамках сучасних реалій.

:point_right: Організатори бажають відзначити не тільки студентів, але і їх вчителів. Тому вчителі проектів також нагороджуються.
Загальний призовий фонд становить до 40 000 грн.
1.​ ​16 тисяч гривень за перше місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.
2.​ ​14 тисяч гривень за друге місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.
3.​ ​10 тисяч гривень за третє місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.

Вимоги організаторів:
:white_check_mark: Конкурс відкритий для будь-якого зареєстрованого студента ВНЗ (державний або приватний);
:white_check_mark: Анонс конкурсу має бути опублікований на офіційній сторінці навчального закладу або кафедри;
:white_check_mark: Приймаються заявки від студентів з усіх областей України;
:white_check_mark: Кожен студент повинен мати куратора від ВНЗ;
:white_check_mark: Конкурсанти повинні залишатися студентами протягом навчального року 2019/20;
:white_check_mark: У зв’язку з карантином, організатори залишають за собою право змінювати таймінг.

Деталі: https://kasta-students.com.ua/