Модель ООН КНЕУ 201424 Вересня 2014р.

26-27 квітня 2014 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) відбулася I науково-практична студентська конференція «Модель ООН КНЕУ 2014».

Протягом двох днів студенти КНЕУ, Київського інституту міжнародних відносин (КІМВ) та Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (НаУКМА) імітували засідання різних органів систем Організації Об’єднаних Націй, виступаючи у ролі дипломатів та працюючи в різних комітетах.

Усі 5 комітетів на чолі із Президією (делегати, які неодноразово брали участь в міських моделях ООН) - гарно попрацювали!  Розглядалися різноманітні питання: «Негативний вплив мілітаризації на економіку країн», «Дискримінація за ознакою статі», «Проблема розвитку дорожнього сервісу», «Бідність - гальмо прогресу», «Ядерна зброя та її вплив на міжнародну безпеку». У нас була можливість відчути себе не лише дипломатами різних країн, але й спробувати вирішити глобальні проблеми, що  загрожують усьому світові. Не дивлячись на те, що у конференції взяли участь 90 студентів із різних  ВНЗ –  усі ми  попрацювали як одна команда!

Учасники конференції продемонстрували високий рівень підготовки до гри, зокрема вражаючу ерудицію та дипломатичні навички, результатом чого стали ґрунтовні проекти резолюцій (не дивлячись на досить обмежений час роботи), які майже одноголосно були прийняті Генеральною Асамблеєю наприкінці другого дня.

Два дні конференції пролетіли, як одна мить, і зовсім не хотілось розставатися з учасниками. Адже під час гри багато делегатів знайшли своїх однодумців, друзів.

Після гри, сподіваюся, у кожного залишились незабутні враження та відчуття того, що ми можемо зробити наш світ кращим.
Організаційний комітет «Моделі ООН КНЕУ» та Студентська академічна рада університету (САР) запрошують усіх бажаючих взяти участь у якості делегата у наступній конференції «Модель ООН КНЕУ 2015», що проходитиме у квітні. Також будемо раді бачити викладачів, які мають бажання бути гостями цієї захоплюючої гри.
Пам’ятаймо, що ООН - це наш світ!

З повагою, Генеральний секретар «Модель ООН КНЕУ»
Вікторія Хома
студентка 2 курсу ФуПтаМ.