В єдності наша сила!24 Вересня 2014р.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Сьогодні, здається, не знайти людини, яка не хвилювалася б за майбутнє України. І ми пишаємося, що студенти, аспіранти, викладачі та співробітники КНЕУ об’єдналися і показали свою небайдужість до складної ситуації на Сході. Але найбільшої уваги заслуговують Мілевський Олексій – 1 курс, МЕіМ; Козинець  Андрій – 3 курс, ОЕФ; Бешуля Олексій – 5 курс, ЮФ.

Це – неймовірно сміливі хлопці, які без вагань, свідомо хочуть захищати нашу країну, а, отже, кожного з нас. Саме тому 11 вересня 2014 року студенти-активісти КНЕУ вирішили морально і матеріально підтримати наших добровольців. З цією метою, за ініціативи САР університету, був організований і успішно проведений захід із символічною назвою «З’їж окупанта».

Протягом дня у холі центрального корпусу КНЕУ панувала надзвичайно патріотична атмосфера. Усіх охочих частували смачними канапками з домашнього сала та огірків, а також патріотичними кексами. Головною окрасою канапок була пробита шпажкою голова Володимира Володимировича Путіна, який так і просився, щоб його з'їли (це своєрідний месидж акції). Також хлопці і дівчата з цікавістю збирали і розбирали автомат Калашнікова. Кульмінацією заходу стало спільне виконання студентами КНЕУ пісні гурту Океан Ельзи – «Незалежність»,»Мальви», «Я не здамся без бою», що справило неабияке враження на оточуючих, наповнило кожного почуттям любові до своєї країни.

Щиро вдячні усім, хто залишив побажання і теплі слова вдячності нашим добровольцям у зошитах, і хто залишав грошові пожертвування. Ми також студентам факультету міжнародної економіки і менеджменту за прекрасний плакат із портретами Олексіїв і Андрія та Костянтину за можливість потримати у руках автомат Калашнікова.

Ми – молодці, адже разом змогли подарувати надію нашим героям на якісне військове та медичне оснащення, дали зрозуміти, що КНЕУ – це велика родина, яка не залишить своїх патріотів у біді, бо у нас всіх «стукотить у грудях грудочка любимої землі».

ГЕРОЯМ СЛАВА!
З повагою колектив