Станьте справжніми професіоналами!

З величезним задоволенням радий вітати вас у стінах Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!

Як представник українських учених-економістів, який всю свою науково-педагогічну діяльність присвятив справі виховання і професійної освіти молоді, сьогодні вітаю молодих людей — майбутню інтелектуальну еліту країни. Я впевнений, що ви — надія не лише України, але й усієї світової спільноти.

Тільки з роками Ви зрозумієте значення правильного вибору ВНЗ. Як правило, цей вибір стає доленосним у подальшому житті.

Спираючись на 110-річні традиції і фундаментальні цінності, у процесі постійного інноваційного розвитку КНЕУ завжди демонстрував відповідний світовим стандартам рівень освіти.

На сьогодні ми є лідером національної економічної і юридичної освіти і прагнемо досягти інноваційного лідерства і серед економічних університетів Центрально-Східної Європи. Украй важливим при цьому є не тільки забезпечення пріоритетності якості освітніх програм, науки та ІТ-технологій, але й організаційна екологія – внутрішня і зовнішня відкритість, демократичність і прозорість, культурна спадкоємність і толерантність.

Ви ввійшли у великий колектив орієнтованих на постійний прогрес однодумців із власною організаційною культурою і етикою взаємовідносин, ключовим принципом якої є студентоцентризм. Усі людські і матеріальні ресурси університету, його конкурентні переваги, міжнародно визначений імідж і бренд будуть працювати на Вас. Одночасно від Вас ми чекаємо академічної активності і доброчесності, ініціативи і креативності у всіх сферах життєдіяльності КНЕУ.

Зовсім скоро критично важливим для Вас стане питання працевлаштування, створення власного бізнесу. Наразі ми реалізуємо десятки професійних сертифікованих програм у частині вибіркових дисциплін, створюємо «КНЕУ-HUB», аби активізувати креативний потенціал студентів і викладачів у безпосередньому контакті з бізнесом.

Разом з Вами ми виконаємо місію КНЕУ ім. В. Гетьмана – робити вагомий внесок у розвиток рідної держави через наукові дослідження, генерування нових знань, їх поширення та підготовку патріотичних, соціально активних, креативних особистостей і конкурентних фахівців.

ректор Дмитро Лук’яненко

Остання редакція: 16.09.23