Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Зустріч Лі Бенніх-Бьоркман з викладачами та студентами КНЕУ10 Жовтня 2019р.

Сьогодні, 10 жовтня, до КНЕУ завітала поважна гостя Лі Бенніх-Бьоркман, дійсний член Королівської академії наук та мистецтв Швеції, професор кафедри політичних наук та управління одного з найстаріших Університетів Швеції – Університету Уппсали.
Лі Бенніх-Бьоркман — одна з провідних соціальних дослідників Скандинавії, авторитетний експерт з питань пострадянських країн.
З 2008 року вона обіймає посаду почесного професора кафедри красномовства та політичних наук, заснованої в 1622 році Йоханом Шютте. Цікавим фактом є те, що раніше посаду обіймали лише чоловіки.
Професор Лі Бенніх-Бьоркман є головою комітету Премії Йоханна Шютте, найбільшої та найавторитетнішої щорічної премії в галузі політичних наук (розмір - 50000 USD), а також входить до комітету за присудження Нобелівської премії в галузі економіки.
Під час зустрічі зі студентами та викладачами КНЕУ Лі Бенніх-Бьоркман розповіла про коло своїх наукових досліджень, особливості присудження Нобелевської премії в галузі економіки та Премії Йоханна Шютте і відповіла на численні питання студентів щодо системи освіти в Швеції, розвитку демократії, академічної свободи та гендерної рівності, процесу глобалізації. Дякуємо професору за інформативну зустріч і чекаємо з новими лекціями у КНЕУ!

Відділ суспільних зв’язків
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)