Конкурсний відбір на навчання в Університеті прикладних наук м. Гайльбронн (Німеччина)27 Лютого 2019р.

Розпочато конкурсний набір на семестрове навчання англійською та німецькою мовами в Університеті прикладних наук м. Гайльбронн (Німеччина)

(1 місце)!

Під час навчання студент буде отримувати стипендію "The Baden-Württemberg-STIPENDIUM" (approximately 750 Euros per months for a period of 5 months. The final amount cannot be given as of now as the funds will be allotted later on). Конкурсний відбір проводиться для студентів 2-3-х курсів.

Необхідні документи для внутрішнього конкурсного відбору:

1.     Сертифікат з англійської мови (не нижче рівня В2).

2.     Сертифікат з німецької мови (не нижче рівня В2).

2.     Навчальна картка.

3.     Середній бал навчальної картки за 100-бальною шкалою.

4.     Мотиваційний лист (англійською та німецькою мовами).

5.     Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь в конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).

Якщо сертифікату (з німецької або англійської) немає, студент представляє свій мотиваційний лист у вигляді презентації (ppt). Регламент - 5 хв.

Пакет документів необхідно подати до:

-          12 березня 2019р. (включно)