Конкурсний відбір на навчання в Університеті Констанц (Німеччина)09 Вересня 2019р.

Розпочато конкурсний набір на семестрове навчання англійською мовою в Університеті Констанц

(2 місця)!

Під час навчання студент буде отримувати стипендію Еразмус+. Конкурсний відбір проводиться для студентів 2-3-х та 5-х курсів.

Необхідні документи для внутрішнього конкурсного відбору:

1.     Сертифікат IELTS або TOEFL (не нижче рівня В2). Якщо сертифікату немає, студент представляє свій мотиваційний лист у вигляді презентації (ppt). Регламент - 10 хв.

Обов'язково сертифікат або рекомендаційний лист від викладача англійської мови, який засвідчує рівень англійської не нижче В2.

2.     Навчальна картка.

3.     Середній бал навчальної картки за 100-бальною шкалою.

4.     Мотиваційний лист (англійською мовою).

5.     Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь в конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).

Пакет документів необхідно подати до:

-          04 жовтня 2019р. (включно)