- Наука»
- Академічна доброчесність»
- Заходи щодо поширення принципів академічної доброчесності»
- Заходи, проведені в рамках проекту Імплементація стратегії академічної доброчесності університету»
- Перша зустріч команди
Перша зустріч команди14 Лютого 2017р.
Відбулася перша зустріч команди КНЕУ по реалізації проекту «Імплементація стратегії академічної доброчесності університету»
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fcod_no%2FAD%2FIMG_20170214_102112.jpg&w=400&h=325)
Під час зустрічі Колот А.М. та Востряков О.В,, які були запрошені на фінальний захід першого циклу Програми 8 лютого 2017 року, поділилися своїми враженнями про результати учасників Програми 2016 року та довели до відома основні заходи в Програмі учасників КНЕУ, які відбудуться найближчим часом.
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fcod_no%2FAD%2FIMG_20170214_102010.jpg&w=400&h=300)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fcod_no%2FAD%2FIMG_20170214_101959.jpg&w=400&h=300)
Було обговорено план заходів по реалізації проекту , а також прийнято рішення про щодвотижневі зустрічі із залученням усіх зацікавлених представників КНЕУ, а також зовнішніх фахівців та експертів.
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fcod_no%2FAD%2FIMG_20170214_102042.jpg&w=400&h=300)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fcod_no%2FAD%2FIMG_20170214_102015.jpg&w=400&h=300)